Seria CUMULUS polskiego producenta oświetlenia Nowodvorski, składa się z 7 lamp.
Jest
(1639 szt.)
Nowoczesne lampy z serii CUMULUS idealnie sprawdzą się w ogrodzie ze względu na wytrzymałość i odporność na wodę.
Wysoka jakość produktów, które znajdziemy w ofercie polskiego producenta oświetlenia Nowodvorski charakteryzuje się trwałością oraz dbałością o szczegóły.
Seria CUMULUS składa się z 7 lamp.
Każda lampa z serii zbudowana jest z plastiku oraz jest dostępna w kolorach:
| Waga netto: | 3,4 kg |
| Max moc: | 1x60W , 25W only LED |
| Materiał wiodący: | Tworzywo sztuczne PE |
| Kolor wiodący: | Biały |
| Ilość punktów świetlnych: | 1 |
| Ilość sekcji świetlnych: | 0 |
| Zawiera źródło światła: | Nie |
| Klasa ochroności: | II |
| Uwagi: | ta: -23°C - +40°C |
| Kod producenta: | 6978 |
| Pcn: | 9405299000 |
| Klasa ochronności: | II |
| Producent: | Nowodvorski |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 53 cm |
| Ip: | IP44 |
| Typ źródła światła: | E27 |
| źródła światła: | Wymienne |
| Styl: | Nowoczesny |