Seria HAMPTON polskiego producenta oświetlenia Nowodvorski, składa się z 2
rodzajów lamp.
Jest
(2 szt.)
Eleganckie, a jednocześnie nowoczesne lampy wiszące z serii HAMPTON idealnie nadadzą się do sypialni oraz posłużą jako nastrojowe podświetlenie salonu czy korytarza.
Wysoka jakość produktów, które znajdziemy w ofercie polskiego producenta oświetlenia Nowodvorski charakteryzuje się trwałością oraz dbałością o szczegóły.
Seria HAMPTON składa się z 2 rodzajów lamp.
Każda z danej serii lampa zbudowana jest ze szkła i metalu oraz jest dostępna w kolorach:
| Max moc: | 10W only LED , 6x40W |
| Materiał wiodący: | Stal chromowana |
| Materiał dodatkowy i: | Szkło |
| Kolor wiodący: | Chrom |
| Ilość punktów świetlnych: | 6 |
| Zawiera źródło światła: | Nie |
| Modyfikacja wysokości: | Możliwa przez elektryka z uprawnieniami SEP |
| Kolor uzupełniający i: | Transparentny |
| Uwagi: | W celu jak najlepszego zabezpieczenia oprawy na czas transportu produkt został częściowo rozmontowany. Po wyjęciu z kartonu, a przed zawieszeniem oprawy konieczny jest montaż końcowy zgodnie z załączoną instrukcją montażu. Instrukcja w wersji e |
| Kod producenta: | 8154 |
| Pcn: | 9405199000 |
| Klasa ochronności: | I |
| Szerokość: | 56 cm |
| Wysokość: | 159 cm |
| Ip: | IP20 |
| Typ źródła światła: | E14 |
| źródła światła: | Wymienne |
| Styl: | Klasyczny , New York , Nowoczesny |