Seria LASER polskiego producenta oświetlenia Nowodvorski, składa się z 20
rodzajów lamp.
Jest
(7 szt.)
Według japońskiej filozofii ZEN najważniejsza jest prostota, spokój i zasada „im mniej tym lepiej”.
Te cechy idealnie opisują styl minimalistyczny, który swoje korzenia ma w Japonii. Wysoka jakość produktów, które znajdziemy we wnętrzu minimalistycznym charakteryzuje się trwałością i funkcjonalnością.
Stwórz nastrój otoczenia za pomocą pojedynczego, punktowego światła, czyli lampy wiszącej Laser. Wykreuj swoją nowoczesną sypialnię lub salon w duchu minimalistycznego stylu.
Seria LASER polskiego producenta oświetlenia Nowodvorski, składa się z 20
rodzajów lamp.
Każda z danej serii lamp zbudowana jest z metalu oraz dostępna jest w kolorach:
- Biały
- Czarny
- Złoty/Mosiężny
| Max moc: | 7x10W only LED |
| Materiał wiodący: | Lity mosiądz |
| Materiał dodatkowy i: | Stal lakierowana |
| Kolor wiodący: | Mosiądz |
| Ilość punktów świetlnych: | 7 |
| Ilość sekcji świetlnych: | 1 |
| Zawiera źródło światła: | Nie |
| Klasa ochroności: | I |
| Modyfikacja wysokości: | Możliwa przez elektryka z uprawnieniami SEP |
| Kolor uzupełniający i: | Czarny |
| Wysokość podsufitki: | 2.2 cm |
| Szerokość podsufitki: | 30 cm |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora: | 49 cm |
| Kod producenta: | 8921 |
| Pcn: | 9405199000 |
| Klasa ochronności: | I |
| Kolor: | Mosiądz, Złoty |
| Producent: | Nowodvorski |
| Wysokość: | 130 cm |
| Ip: | IP20 |
| Typ źródła światła: | G9 |
| źródła światła: | Wymienne |
| Styl: | Nowoczesny |