Seria GARRET polskiego producenta oświetlenia Nowodvorski, składa się z 4
rodzajów lamp.
Jest
(12 szt.)
Lampy w stylu industrialnym z serii GARRET idealnie nadadzą się do sypialni oraz posłużą jako nastrojowe podświetlenie salonu czy korytarza.
Wysoka jakość produktów, które znajdziemy w ofercie polskiego producenta oświetlenia Nowodvorski charakteryzuje się trwałością oraz dbałością o szczegóły.
Seria GARRET składa się z 4 rodzajów lamp.
Każda z danej serii lampa zbudowana jest z metalu oraz jest dostępna w kolorach:
| Waga netto: | 0,74 kg |
| Max moc: | 1x60W , 25W only LED |
| Materiał wiodący: | Stal lakierowana |
| Kolor wiodący: | Czekoladowy |
| Ilość punktów świetlnych: | 1 |
| Ilość sekcji świetlnych: | 0 |
| Zawiera źródło światła: | Nie |
| Klasa ochroności: | I |
| Odstawalność od ściany: | 44 cm |
| Kolor uzupełniający i: | Miedź |
| Szerokość podsufitki: | 15 cm |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora: | 25 cm |
| Kod producenta: | 6442 |
| Pcn: | 9405199000 |
| Klasa ochronności: | I |
| Szerokość: | 25 cm |
| Głębokość: | 44 cm |
| Ip: | IP20 |
| Typ źródła światła: | E27 |
| źródła światła: | Wymienne |
| Styl: | Industrialny |