Brak
(0 szt.)
| Moc: | 6xE14 |
| Marka: | Milagro |
| Waga netto: | 3.7kg |
| Wysokość klosza: | 150mm |
| Nowości: | 21/22 |
| źródło światła w komplecie: | NIE |
| Szerokość klosza (mm): | 140mm |
| Ilość punktów świetlnych: | 6 |
| Katalog: | 2023 |
| Szerokość opakowania (cm): | 74 |
| Wysokość opakowania (cm): | 26 |
| Głębokość opakowania (cm): | 27 |
| Rodzina lamp: | POP |
| Kolor: | CZARNY / ZŁOTY, Czerń / Złoto |
| Producent: | Eko-Light |
| Gwint: | E14 |
| Materiał: | metal + szkło |
| Szerokość: | 1480mm, 940mm |
| Wysokość: | 1040mm |
| Głębokość: | 350mm |
| Wymienne żródło światła: | Tak |
| Możliwość ściemniania: | Nie |
Dane:
Seria produktów: Pop
Kolor: czarny
Materiał wykonania: metal, szkło
Styl: Nowoczesny/klasyczny
Wysokość: regulowana od 30 do 90 cm
Szerokość: 148 cm
Waga: 1,9 kg
Liczba źródeł światła: 6xE14
Źródło światła w zestawie: nie
Sposób montażu: natynkowy
Dodatkowe zalety: lampa dekoracyjna
Zabezpieczenie: IP20
Zasilanie: 230V / 50Hz
Certyfikaty Europejskie: CE