Kolekcja LUKSOR stworzona przez polską markę Nowodvorski. Lampy z tej serii to prawdziwa gratka dla fanów industrialnego stylu w nieco subtelniejszym, eleganckim wydaniu.
Brak
(0 szt.)
Kolekcja LUKSOR stworzona przez polską markę Nowodvorski. Lampy z tej serii to prawdziwa gratka dla fanów industrialnego stylu w nieco subtelniejszym, eleganckim wydaniu.
Wyróżnikiem tej kolekcji jest klosz, który pomimo swojej konstrukcji oraz wykorzystanych, “ciężkich” materiałów tworzy niezwykle lekką formę. Złoty, druciany klosz w mocnej trapezowej formie umieszczono na prostej konstrukcji dostępnej w kolorze czarnym, złotym oraz białym.
| Waga netto: | 1,5 kg |
| Max moc: | 1x60W , 25W only LED |
| Materiał wiodący: | Stal mosiądzowana |
| Materiał dodatkowy i: | Stal lakierowana |
| Kolor wiodący: | Mosiądz |
| Ilość punktów świetlnych: | 1 |
| Ilość sekcji świetlnych: | 0 |
| Zawiera źródło światła: | Nie |
| Klasa ochroności: | I |
| Modyfikacja wysokości: | Możliwa przez elektryka z uprawnieniami SEP , Nie |
| Kolor uzupełniający i: | Czarny |
| Wysokość podsufitki: | 7.5 cm |
| Szerokość podsufitki: | 5.5 cm |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora: | 72 cm |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora: | 32 cm |
| Kod producenta: | 8850 |
| Pcn: | 9405199000 |
| Klasa ochronności: | I |
| Szerokość: | 32 cm |
| Wysokość: | 126 cm |
| Ip: | IP20 |
| Typ źródła światła: | E27 |
| źródła światła: | Wymienne |
| Styl: | Nowoczesny |