Seria CELTIC polskiego producenta oświetlenia Nowodvorski, składa się z 2
rodzajów lamp.
Brak
(0 szt.)
Nowoczesne lampy z serii CELTIC idealnie sprawdzą się w łazienkach oraz wilgotnych pomieszczeniach ze względu na odporność na wodę.
Wysoka jakość produktów, które znajdziemy w ofercie polskiego producenta oświetlenia Nowodvorski charakteryzuje się trwałością oraz dbałością o szczegóły.
Seria CELTIC składa się z 2 rodzajów lamp.
Każda z danej serii lampa zbudowana jest z metalu i szkła oraz jest dostępna w kolorach:
| Waga netto: | 0,44 kg |
| Max moc: | 1x40W , 40W |
| Materiał wiodący: | Szkło |
| Materiał dodatkowy i: | Stal chromowana |
| Kolor wiodący: | Chrom |
| Ilość punktów świetlnych: | 1 |
| Ilość sekcji świetlnych: | 0 |
| Zawiera źródło światła: | Nie |
| Klasa ochroności: | I |
| Odstawalność od ściany: | 11 cm |
| Kolor uzupełniający i: | Biały , Chrom/Nikiel |
| Kod producenta: | 3346 |
| Pcn: | 9405199000 |
| Klasa ochronności: | I |
| Producent: | Nowodvorski |
| Wysokość: | 21.5 cm |
| Głębokość: | 11 cm |
| Ip: | IP44 |
| Typ źródła światła: | E14 |
| źródła światła: | Wymienne |
| Styl: | Nowoczesny |