Lampa MARGARET polskiego producenta oświetlenia Nowodvorski
Brak
(0 szt.)
Klasyczna lampa MARGARET idealnie nada się do sypialni oraz posłuży jako nastrojowe podświetlenie salonu czy korytarza.
Wysoka jakość produktów, które znajdziemy w ofercie polskiego producenta oświetlenia Nowodvorski charakteryzuje się trwałością oraz dbałością o szczegóły.
Seria MARGARET składa się z 1 lampy.
Każda z danej serii lampa zbudowana jest z metalu oraz jest dostępna w kolorach:
| Waga netto: | 2,04 kg |
| Max moc: | 10W only LED , 5x60W |
| Materiał wiodący: | Stal lakierowana |
| Kolor wiodący: | Biały |
| Ilość punktów świetlnych: | 5 |
| Ilość sekcji świetlnych: | 2 |
| Zawiera źródło światła: | Nie |
| Klasa ochroności: | I |
| Modyfikacja wysokości: | Możliwa przez elektryka z uprawnieniami SEP , Nie |
| Wysokość podsufitki: | 6 cm |
| Szerokość podsufitki: | 9 cm |
| Kod producenta: | 6330 |
| Pcn: | 9405199000 |
| Klasa ochronności: | I |
| Szerokość: | 55 cm |
| Wysokość: | 140 cm |
| Ip: | IP20 |
| Typ źródła światła: | E14 |
| źródła światła: | Wymienne |
| Styl: | Klasyczny , Prowansalski |